:: VÍTÁME VÁS VE ŠKUBÁNKOVĚ! :: 
 

Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů

14-denní lhůta

Od kupní smlouvy můžete odstoupit ve lhůtě 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží; je-li dodávka rozdělena do několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky. 

Zboží uveďte do původního stavu

Zboží si můžete vyzkoušet. Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Doporučujeme také vrátit zboží v nepoškozeném obalu. Uveďte prosím zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. 

Jak zboží vrátit a co přiložit?

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy zašlete na naši doručovací adresu nebo e-mail. Pro odstoupení od smlouvy lze využít vzorový formulář. Přijetí oznámení Vám bez zbytečného odkladu potvrdíme. Odstoupení od smlouvy nemusíte nijak zdůvodňovat.

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zboží jste povinni nám vrátit do 14 dnů od odstoupení od smlouvy na naši doručovací adresu, do jakékoliv provozovny nebo na adresu našeho sídla. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu. Zboží nezasílejte na dobírku. Zboží zaslané na dobírku nejsme povinni převzít. K vrácenému zboží doporučujeme přiložit:

- kopii dodacího listu a faktury, pokud tyto dokumenty byly vystaveny, nebo jiný doklad prokazující koupi zboží;

- písemné vyjádření o odstoupení od smlouvy (na našem formuláři nebo jinak) a zvoleném způsobu vrácení peněz (převod na účet, osobní převzetí hotovosti nebo poštovní poukázka či jinak).

Peníze za zboží zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naši adresu (případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Jaké zboží nelze vrátit?

Zboží zhotovené na zakázku má povahu zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. V souladu s § 1837 občanského zákoníku není možné odstoupit mimo jiné právě od smluv o dodávce zboží, které bylo upraveno podle Vašeho přání nebo pro Vaši osobu.

Dále nelze odstoupit od následujících smluv:

- o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím;

- o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které jste z obalu vyňali a z hygienických důvodů jej není možné vrátit;

- o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud jste porušili jejich původní obal.

celé znění podmínek