:: VÍTÁME VÁS VE ŠKUBÁNKOVĚ! :: 
 

Na vaše přání


Nenašli jste motiv, který by Vám padnul do oka? Máte vlastní představu? Na Vaše přání Vám vytvoříme nápis nebo motiv podle vašeho obrázku nebo fotografie a aplikujeme Vám ho na textil dle Vašeho výběru. Objednávku proveďte zde.

Na vybraný textil vám natiskneme motiv z našeho katalogu dle vašeho výběru. Stačí zvolit barvu a velikost textilu a vybrat si motiv z KATALOGU MOTIVŮ. Název nebo kód motivu vložíte do objednávkového formuláře na produktové stránce vybraného textilu, kde si mimojiné můžete zvolit i barvu obrázku.

Tričko nebo mikina s vlastním motivem

199,00 Kč

Nenašli jste motiv, který by Vám padnul do oka? Máte vlastní představu? Na Vaše přání Vám vytvoříme nápis nebo motiv nebo podle vašeho obrázku, fotografie anebo představ a aplikujeme Vám ho na textil dle Vašeho výběru.

1) Navštivte náš KATALOG TEXTILU, kde si můžete vybrat z mnoha druhů triček, mikin atd. Jakmile budete mít vybráno, zvolte typ, barvu a velikost textilu. 2) U siluetových motivů zvolte barvu vašeho nápisu či motivu. 3) Vložte váš grafický podklad pro zhotovení motivu.

2) Jakmile budete mít vybráno, zvolte typ, barvu a velikost textilu.

      DÁMSKÉ OBLEČENÍ

      PÁNSKÉ OBLEČENÍ