:: VÍTÁME VÁS VE ŠKUBÁNKOVĚ! :: 
 

Nažehlovačky

Nažehlovačky vyrábíme z kvalitních nažehlovacích materiálů v různých barevných i materilálových variantách.

NÁVOD K APLIKACI NAŽEHLOVAČKY

1. Textil, na který budete nažehlovat, přežehlete.

2. Motiv obstřihněte – odstraňte přebytečnou průhlednou nosnou folii.

3. Nažehlovačku přiložte na požadovanou část textilu – lepivou částí na textil, průhlednou folií nahoru.

4. Přes nažehlovačku položte pečící papír nebo teflonovou folií a přitlačte žehličkou. Nažehlujte 15 – 30 s při teplotě 150°C (u polyesteru a softshelu nastavte žehličku na umělé materiály, u bavlny na bavlnu). Pokud nažehlovačka nedrží, přežehlete znovu s vyšším přítlakem anebo vyšší teplotou.

5. Po vychladnutí sejměte průhlednou fólii a znovu přežehlete přes pečíci papír po dobu 10-15 s. 

DALŠÍ TIPY:

Nažehlujte pouze na čistý (ideálně vypraný) oděv/textil. Nažehlujte na bavlnu, polyester anebo směsi těchto materiálů. Nenažehlujte na nylon a materiály s membránou. Nažehlujte na tvrdé podložce (ideálně na pevném stole), kde budete moci pořádně přitlačit. Při nažehlování žehličkou nepohybujte, pouze na ni tlačte. Nažehlení můžete předem otestovat na malém zbytku látky nebo rubu oděvu s odstrižkem folie. Nesahejte na úplně horkou nažehlovačku – může dojít ke zranění! 

PO APLIKACI:

Oděv po nažehlení 48 hodin neperte. Nebělte. Většina nažehlovaček zvládne praní i nad 40°C a sušení naruby v sušičce - pro delší životnost však doporučujeme pouze prát naruby do 40°C a nesušit v sušičce. Nažehlovačku již nepřežehlujte! - pouze přes pečící papír. Pokud se nažehlovačka odlepí, přežehlete ji znovu přes pečící papír.

VIDEONÁVODY:

 

BARVY NAŽEHLOVAČEK:

ROZŠÍŘENÝ VZORKOVNÍK:

Na níže uvedených vzorkovnicích najdete mimojiné i další nabídku barev, které nejsou v základním vzorkovníku, které však v případě zájmu u většího odběru (nažehlovačky ve vybrané barvě nad 500 Kč) můžeme také nabídnout, anebo v případě kusového odběru za příplatek 100 Kč. 

Z nabídky mímo základní vzorkovník můžete vybírat bez příplatku a požadavku na větší množství, máme-li materiál skladem - momentálně to jsou:

17 tmavě hnědá; 2 krémová; 16 vínová; bílá flock (semišová); žlutá flock (semišová) - odstín č.5; růžová flock (semišová) - odstín č. 8; fialová flock (semišová) - odstín č. 65

TYPY FONTŮ NA VÝBĚR: