:: VÍTÁME VÁS VE ŠKUBÁNKOVĚ! :: 
 

Featured

Hrníček - dogs leave paw prints

149,00 Kč
Hrníček s motivem srdíčka ze psích tlapek na jedné straně a s nápisem "dogs leave paw prints forever on our hearts" na straně druhé.

Koníci, jezdectví - samolepky č. 3 - více motivů

49,00 Kč

Koníci, jezdectví - samolepky

Mops (nažehlovačka 2)

99,00 Kč

Nažehlovačka s motivem mopse

Přetahovací hračka z barevné kožešiny - vel. S

199,00 Kč

Hračka pro psy vyrobená z umělé pestrobarevné kožešiny. Rukojeť je z popruhu, olemovaná snadno čistitelným softshellem. Vyberte si konkrétní barvu rukojeti. Pokud zvolíte "barvu" náhodný výběr, bude vám zaslána baravná kombinace, kterou máme skladem. Po domluvě lze nechat vyrobit barevnou kombinaci na vaše přání.

Akce
-50%
Psí tlapka - nažehlovačka - výběr barev - více kusů v balení Psí tlapka - nažehlovačka - výběr barev - více kusů v balení

Psí tlapka - nažehlovačka - výběr barev - více kusů v balení

Běžná cena: 58,00 Kč

Special Price 29,00 Kč

Nažehlovačka Psí tlapka

Samolepka na vaše přání

49,00 Kč
Nenašli jste motiv samolepky, který jste hledali? Na Vaše přání Vám vyrobíme samolepku dle vašich představ anebo podle vašeho obrázku či fotografie. Vyrábíme řezané samolepky, tzn. jakýkoliv nápis, siluetu anebo jednoduchý obrázek. Motivy lze různě barevně kombinovat.

Srdce se psí tlapkou (tričko)

249,00 Kč

Tričko s motivem srdce a psí tlapky

Srdce ze psích tlapek (tričko)

299,00 Kč

Tričko s motivem srdce ze psích tlapek

Tričko nebo mikina s vlastním motivem

199,00 Kč

Nenašli jste motiv, který by Vám padnul do oka? Máte vlastní představu? Na Vaše přání Vám vytvoříme nápis nebo motiv nebo podle vašeho obrázku, fotografie anebo představ a aplikujeme Vám ho na textil dle Vašeho výběru.

1) Navštivte náš KATALOG TEXTILU, kde si můžete vybrat z mnoha druhů triček, mikin atd. Jakmile budete mít vybráno, zvolte typ, barvu a velikost textilu. 2) U siluetových motivů zvolte barvu vašeho nápisu či motivu. 3) Vložte váš grafický podklad pro zhotovení motivu.