:: VÍTÁME VÁS VE ŠKUBÁNKOVĚ! :: 
 

S vaší fotkou/textem/motivem

Hrníček latté s vlastní fotografií, obrázkem, logem anebo textem

199,00 Kč
Hrníček latté pro potisk vaší vlastní fotografií, obrázkem, motivem, logem anebo textem.

Hrníček s vlastní fotografií, obrázkem, logem anebo textem - barevný lem a ucho

159,00 Kč
Keramický hrníček s barevným lemem a uchem v různých barvách pro potisk vaší vlastní fotografií, obrázkem, motivem, logem anebo textem.

Hrníček s vlastní fotografií, obrázkem, logem anebo textem - bílý

129,00 Kč
Keramický bílý lesklý hrníček pro potisk vaší vlastní fotografií, obrázkem, motivem, logem anebo textem.

Hrníček s vlastní fotografií, obrázkem, logem anebo textem - metalický

179,00 Kč
Metalizovaný keramický hrníček v různých barvách pro potisk vaší vlastní fotografií, obrázkem, motivem, logem anebo textem.

Hrníček s vlastní fotografií, obrázkem, logem anebo textem - skleněný matný

159,00 Kč
Skleněný matný hrníček pro potisk vaší vlastní fotografií, obrázkem, motivem, logem anebo textem.

Miska pro psy se jménem / vlastním textem

129,00 Kč

Miska pro psy se jménem/vlastním textem. Na zobrazenou misku můžeme aplikovat jméno vašeho pejska nebo váš vlastní text - stačí vepsat požadovaný text, vybrat barvu a typ písma.

Miska pro psy v pouzdře se jménem / vlastním textem

229,00 Kč

Miska pro psy se jménem/vlastním textem. Na zobrazenou misku můžeme aplikovat jméno vašeho pejska nebo váš vlastní text. Nerezová leštěná miska, která je vložená do lesklého pevného melaminového pouzdra. Pouzdro má zapuštěný otvor pro pohodlené sejmutí ze země. Protiskluz na spodní straně misky. Melaminové pouzdro je pevné, robustní a hlavně odolné vůči nárazům a poškrábání. Lze mýt v myčce.

Motiv na vaše přání s tričkem, mikinou či jiným textilem dle vašeho výběru

199,00 Kč

Nenašli jste motiv, který by Vám padnul do oka? Máte vlastní představu? Na Vaše přání Vám vytvoříme motiv podle vašeho obrázku, fotografie anebo představ a aplikujeme Vám ho na textil dle Vašeho výběru.

1) Navštivte náš KATALOG TEXTILU, kde si můžete vybrat z mnoha druhů triček, mikin atd. 2) Jakmile budete mít vybráno, zvolte typ, barvu a velikost textilu. 3) Dále vepište vybranou barvu vašeho obrázku/motivu. 4) Nakonec vložte grafický podklad pro zhotovení motivu.

Nažehlovací text na vaše přání

37,00 Kč

Chcete si ozdobit vlastní tričko, kalhoty anebo mikinu? Nenašli jste tu správnou nažehlovačku? Na Vaše přání Vám vyrobíme nažehlovačku - vlastní text. Vybírat můžete z materiálů s hladkým či semišovým povrchem anebo z různých speciálních variant: metalická, glittr (se třpytkami), fluorescenční, reflexní ad. Vyplňte objednávkový formulář na této strance a na email vám zašleme korekturu nažehlovačky ke schválení, kterou případně podle vašich požadavků upravíme. Kompletní grafické zpracování máte zdarma. Nažehlovačku zaplatíte až po odsouhlašení - neplaťte prosím předem. Rozměrnější nažehlovačky, jejichž rozměr nelze vybrat v rozbalovacím menu, vyrábíme na zakázku po domluvě přes e-mail - cenu kalkulujeme individuálně - nebojte se nám napsat na e-mail: skubankov@seznam.cz

Nažehlovačka na vaše přání

99,00 Kč
Chcete si ozdobit vlastní tričko, kalhoty anebo mikinu? Nenašli jste tu správnou nažehlovačku? Na Vaše přání Vám vyrobíme nažehlovačku dle vašich představ anebo podle vašeho obrázku či fotografie. Vybírat můžete z materiálů s hladkým či semišovým povrchem anebo z různých speciálních variant: metalická, glittr (se třpytkami), fluorescenční, reflexní ad.